Dünya Ekonomi Genel Güncel Teknoloji Yaşam

YUNANİSTAN’IN KORKULU RÜYASI GÖREVE BAŞLADI!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye’nin 4. sondaj gemisi Abdülhamid Han’ın yarın Akdeniz’de ilk sondajı için demir aldığını bildirdi. Bakan Dönmez, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, “Yarın büyük gün!….

YUNANİSTAN’IN KORKULU RÜYASI GÖREVE BAŞLADI!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye’nin 4. sondaj gemisi Abdülhamid Han’ın yarın Akdeniz’de ilk sondajı için demir aldığını bildirdi.
Bakan Dönmez, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, “Yarın büyük gün!.. Heyecanlıyız… Dördüncü sondaj gemimiz Abdülhamid Han yarın ilk sondajı için demir alıyor. Yolu açık, rüzgarı kolayına, gayreti Abdülhamid Han gibi olsun.” ifadesini kullandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taşucu Limanı’nda gerçekleştirilen Abdülhamid Han Sondaj Gemisini İlk Görev Yerine Uğurlama Töreni’ne katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Abdülhamid Han gemimizi Yörükler-1 kuyusuna uğurlayacağız” diyerek geminin görev yerini açıkladı.
Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve yanındaki heyet ile beraber Abdülhamid Han Sondaj Gemisini el sallayarak görev yerine uğurladı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Abdülhamid Han Sondaj Gemisinin bulunduğu tablo hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL