Dünya Genel Güncel Siyaset Yaşam

VAATLER, TOKİ MAHALLESİNE MİLLET BAHÇESİ VE SPOR KOMPLEKSİ! GERÇEKLER KURUMUŞ PARKLAR!

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran 2019 seçimleri öncesinde Bor TOKİ Mahallesi sakinlerine, TOKİ Mahallesine Millet Bahçesi ve Spor Kompleksi yapılacağı vaadinde bulunmuştu. Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, seçim çalışmalarında halka..

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran 2019 seçimleri öncesinde Bor TOKİ Mahallesi sakinlerine, TOKİ Mahallesine Millet Bahçesi ve Spor Kompleksi yapılacağı vaadinde bulunmuştu.
Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, seçim çalışmalarında halka duyurduğu projelerden biri olan TOKİ Mahallesi Millet Bahçesi ve Spor Kompleksi projesini, “Bir diğer önemli projemiz ise Bor TOKİ mahallemizde yaşayan hemşerilerimiz ve öğrenciler için boş zamanlarında hoş vakit geçirebilecekleri, sportif faaliyetlerde bulunabilecekleri millet bahçesidir.
Projemiz kapsamında halkımızın çay, kahve içebilecekleri gazete, kitap okuyabilecekleri bir kapalı alan ve çay bahçesi, ayrıca futbol, basketbol ve voleybol oynayabilecekleri sahalar bulunmaktadır.
Millet Bahçesi projemiz ile TOKİ Mahallemizde bulunan halkımız ve öğrenciler güvenli bir şekilde sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunma fırsatı bulacaklardır. Bu fırsat TOKİ mahallesini daha birbirine bağlı, daha tutkun, daha yardımsever, daha arkadaşça bir topluluk halinde bir mahalle havasına girmesin sağlayacaktır” sözleriyle duyurmuştu.
TOKİ Mahallesi sakinleri seçimlerden bu yana geçen sürede kendilerine vaat edilen Millet Bahçesi ve Spor kompleksinin ne zaman yapılacağını merak ediyorlar. Vatandaşlar, bırakın yeni millet bahçesi ve spor kompleksinin yapılmasını seçimden sonra mahallemiz adeta unutuldu, mevcut parklarımız bile ilgisizlik ve bakımsızlık yüzünden kurudu. Parklardaki ağaçlar kurudu, otlar kurudu, oyun grupları kırık dökük, biz artık yeni millet bahçesinden falan vazgeçtik, mevcut parklarımızın yeniden düzenlenmesine bile razıyız dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL