Genel Güncel Yaşam

UCİM’DEN VALİ KOÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

UCİM’DEN VALİ KOÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) Niğde İl Temsilciliği Niğde Valisi Mustafa Koç’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. UCİM (Saadet Öğretmen..

UCİM’DEN VALİ KOÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

UCİM’DEN VALİ KOÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) Niğde İl Temsilciliği Niğde Valisi Mustafa Koç’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
UCİM (Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği) Niğde İl Temsilcisi Arzu Şahan ve beraberinden Halkla İlişkiler Koordinatörü Avukat Kübra Batı, Basın Koordinatörü Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün ve Avukat Ümmügülsüm Budak ile birlikte Niğde Valisi Mustafa Koç’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Ziyarette UCİM Niğde İl temsilcisi Arzu Şahan, dernek hakkında Niğde Valisi Mustafa Koç’a bilgiler vererek dernek çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. UCİM Niğde İl Temsilciliğinin önümüzdeki ay 4 Ağustos’ta açacaklarını belirten Şahan, UCİM Niğde Koordinatörleri ve dernek üyeleri adına Vali Koç’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Niğde Valisi Mustafa Koç ise, Şahan’dan dernek olarak hayata geçirmeyi planladıkları faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra, çocuk istismarının çok önemli ve hassas bir konu olduğuna dikkat çekerek, derneğin sürdürdüğü çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret UCİM Niğde İl Temsilcisi Arzu Şahan’ın ‘Çocuk İstismarı İle Mücadele ve Farkındalık” haftası kapsamında “Çocuklar İçin Mavi Kurdele Tak” kampanyası çerçevesinde Niğde Valisi Mustafa Koç’un bileğine mavi kurdele bağlanması ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL