Genel Güncel Yaşam

TÜRKİYE’DE VE NİĞDE’DE İLK KEZ KUTLANDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı il müdürlüklerinin koordinasyonunda, bu yıl ilk kez 81 ilde kutlanacak olan “30 Haziran Koruyucu Aile Günü”nde, koruyucu aileler için Niğde’de yürüyüş etkinliği düzenlendi. 30 Haziran..

TÜRKİYE’DE VE NİĞDE’DE İLK KEZ KUTLANDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı il müdürlüklerinin koordinasyonunda, bu yıl ilk kez 81 ilde kutlanacak olan “30 Haziran Koruyucu Aile Günü”nde, koruyucu aileler için Niğde’de yürüyüş etkinliği düzenlendi.

30 Haziran Koruyucu Aile Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen kortej yürüyüş etkinliğine, Niğde Valisi Mustafa Koç, Niğde İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, Niğde İl Jandarma Komutanı Albay Nihat Özkök, Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Selman Durmaz, protokol üyelerinin eşleri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, koruyucu aileler ve vatandaşlar katıldı.
Bakanlık tarafından Aile ve Sosyal Hizmetlerin aile odaklı hizmetlerinden olan koruyucu aile uygulamasının yaygınlaştırılması ve farkındalığın artırılması için kutlanan 30 Haziran Koruyucu Aile Gününde, koruyucu aileler düzenlenecek olan etkinliklerle bir araya gelecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL