Genel Güncel Yaşam

TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN DR.ALİ ŞEKER’E SON VEDA 

TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN DR.ALİ ŞEKER’E SON VEDA Çarşamba günü trafik kazasında ağır yaralanan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Dr.Ali Şeker bugün son yolculuğuna uğurlandı. ŞEKER için Niğde..

TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN DR.ALİ ŞEKER’E SON VEDA 

TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN DR.ALİ ŞEKER’E SON VEDA

Çarşamba günü trafik kazasında ağır yaralanan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Dr.Ali Şeker bugün son yolculuğuna uğurlandı. ŞEKER için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tören düzenlendi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş Hekimi Dr.Yakup Çetinkaya; Ne söyleyeceğimi bilemiyorum şuanda.Çok değerli kardeşimi kaybettim.Çok değerli bir meslektaşımızı kaybettik.Her gün nöbetten çıktığı zaman burasını evi olarak görürdü.Gülerek ve güldürerek ayrılmış olduğu evinden maalesef bir kaç saat sonra hepimizi ağlatarak hastaneye geri döndü Ali.Yani kelimelerin bittiği andı.

Niğde Valisi Mustafa Koç; Sözün bittiği yerdeyiz.Allah rahmet eylesin genç kardeşimize.Sağlık camiası genç bir meslektaşını, bizlerde genç bir kardeşimizi, anne ve babası evlatlarını kaybetti”dedi.

Törene protokol üyeleri, ailesi ve sevenleri katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL