Dünya Genel Güncel Yaşam

Trafiği de kendini de tehlikeye atıyor!

Niğde’de Sazlıca kavşağında ışıkta bekleme yapan sürücüler son zamanlarda kendini araçların önüne atarak para isteyen adamdan rahatsız. Sürücüler, açık cezaevi ilerisindeki Sazlıca iç yol kavşağında kırmızı ışıkta bekleme yaptıkları esnada..

Trafiği de kendini de tehlikeye atıyor!

Niğde’de Sazlıca kavşağında ışıkta bekleme yapan sürücüler son zamanlarda kendini araçların önüne atarak para isteyen adamdan rahatsız.
Sürücüler, açık cezaevi ilerisindeki Sazlıca iç yol kavşağında kırmızı ışıkta bekleme yaptıkları esnada trafiği dikkate almadan araçların arasından geçerek gelen yaşlı adamın herkesten para istediğini belirterek duruma tepki gösterdi.
Sürücüler, özellikle hafta sonları trafik yoğunluğu nedeni ile bu durumun sıkça yaşandığını belirtti. Zaten beklediğimiz noktada kırmızı ışık uzun süre yandığı için para isteyen adamın canını hiçe sayarcasına araçların arasına girerek para istediğini söyledi.
Biz sürücüler olarak araç içinde tedirgin oluyoruz. Burası yoğun olarak işleyen bir yol. Bu işe yetkililerin bir çözüm bulmasını istiyoruz. Bazen sürücülerle dilenen yaşlı adam arasında istenmeyen görüntüler yaşanabiliyor. Bu adam her kimse ihtiyacı olan biri ise devlet eliyle gereğinin yapılmasını istiyoruz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL