Dünya Genel Güncel Yaşam

TERCİHİNİZ NİĞDE OLSUN

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün, tercih sürecinin başlamasıyla birlikte, tercih yapacak öğrencilere Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ni tercih etmeleri çağrısında bulundu. YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) sonuçlarının açıklanmasının ardından,..

TERCİHİNİZ NİĞDE OLSUN

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün, tercih sürecinin başlamasıyla birlikte, tercih yapacak öğrencilere Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ni tercih etmeleri çağrısında bulundu.
YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) sonuçlarının açıklanmasının ardından, tercih süresi dün başladı, öğrenciler 27 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında tercih yapabilecekler.
EN GÜZEL TERCİHİNİZ OLABİLİR
Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün tercih sürecinin başlamasıyla birlikte, tercih yapacak öğrencilere Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ni tercih etmeleri konusunda çağrıda bulunarak, “Bu yıl 30’uncu kuruluş yıldönümünü kutlayan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitemiz orta Anadolu’daki en güzel üniversitelerden birisi olduğunu iddia ediyoruz. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ile tanışmalarını öğrencilerimizin burayı tercih etmelerini canı gönülden arzu ediyoruz” dedi.
NİTELİKLİ EĞİTİM BURADA
NGC Başkanı Düzgün, her şeyden önce Niğde’nin Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olduğunu belirterek, “Niğde’miz bu coğrafyanın en kıymetli ve en güzel illerinden birisidir. Öğrencilerimiz buraya geldiklerinde güvenli ve güzel bir coğrafyanın içerisinde olacaklardır. Niğde’yi tercih eden öğrencilerimiz, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi öğretim üyelerinin tamamının bütün öğrencileri kendi çocuklarına verdikleri eğitim düzeyinde bir eğitim vermeye gayret ettiklerini göreceklerdir. Üniversite yönetimi öğrencilerin her türlü sorunlarına çözüm bulma bilinci içerisindedirler.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ni tercih eden öğrencilerimiz, burada hem sosyal, hem eğitim, hem de kültürel olarak donanımlı bir birey olarak hayata atılmalarını sağlayacak, çok kapsamlı çalışmalar yürütüldüğüne şahit olacaklardır” şeklinde konuştu.
ASLA PİŞMAN OLMAZSINIZ!
Düzgün, 30 yıllık geçmişi ve deneyimle Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin öğrenciler için iyi bir tercih olacağını belirterek, “Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ni tercih eden gençler buraya gedikleri zaman, görecekler ki gerçekten ne kadar iyi bir eğitim aldıklarını ve doğru terci yaptıklarını fark edecekler. Öğrencilerimiz Anadolu’nun ortasında, her bölgeye yakın, ulaşımı kolay, insanları cana yakın, medeniyetlerin yaşatıldığı Niğde’ye geldiklerine sevinecekler ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ne geldiklerine asla pişman olamayacaklardır” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL