Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS’siz işçi alımı yapıyor: Lise mezunları dikkat

Kamu kurumları personel alımına devam ediyor. Gelen son habere göre Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından personel alımının başlandığı duyuruldu. En az lise mezunlarının başvurabileceği personel alımına ilişkin başvuru ekranı açıldı…

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS’siz işçi alımı yapıyor: Lise mezunları dikkat

Kamu kurumları personel alımına devam ediyor. Gelen son habere göre Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından personel alımının başlandığı duyuruldu. En az lise mezunlarının başvurabileceği personel alımına ilişkin başvuru ekranı açıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alım detayları ve başvuru şartları haberimizde

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS şartsız personel alımı yapıyor. Yapılacak olan alımlarda adaylar Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek. Engelli kadrosu için adayların başvurularını alındığı açıklandı.
En az lise mezunu şartının bulunduğu personel alımında adayların kura ve sınavla değerlendirilmeye alınacağı ifade edildi. Tarım işçisi kadrosunda görev almak isteyenler için genel başvuru şartları ve nasıl başvuru yapılacakları duyuruldu.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ
Başvurular 25 Temmuz 2022 tarihinde başlamış olup 29 Temmuz 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden sisteme giriş yaparak tamamlayabilecektir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum bulunmamak

Lise mezunu olmak

18-40 yaş arasında olmak

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak

ÇALIŞMA ŞARTLARI
Belirsiz süreli / daimi

Tam süreli

8 saat. 08.30-17.30 arası

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL