Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Sürpriz toplantı sonrası AK Parti’den erken seçim açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığı ettiği sürpriz toplantı sonrası kameraların karşısına geçti. İşte Çelik’in açıklamalarından öne çıkanlar… Bu birimlerin çalışmalarının yanı sıra teşkilatların..

Sürpriz toplantı sonrası AK Parti’den erken seçim açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığı ettiği sürpriz toplantı sonrası kameraların karşısına geçti.
İşte Çelik’in açıklamalarından öne çıkanlar…
Bu birimlerin çalışmalarının yanı sıra teşkilatların çalışmaları da çok önemli. Reformlar, düzenlemelerle ilgili arkadaşlarımızın görüşleri alındı. 2023’teki seçimlere yönelik Cumhur İttifakı’nın seçim beyannamesine bizim yapacağımız katkı. Bu çerçevede değerlendirildi.
Her parti kendi içinde .çalışmaları yapıp daha sonra cumhur İttifakı’nın ortak stratejisi oluşturulmuş oluyor. Düzenli olarak seçime kadar bu toplantıları yapmaya devam edeceğiz.
SEÇİM TAKVİMİNDE DEĞİŞİKLİK VAR MI?
Herhangi bir şekilde erken seçim olması söz konusu değil. Seçimler zamanında yapılacak. Zamanında yapılacak seçimlerin çalışmalarına şimdiden başlamak normal.
Burada Ak Parti ile MHP arasında herhangi bir ayrılık yok.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL