Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Sözleşmeli çalışanlara KADRO Müjdesi!

Sözleşmeli personele kadro müjdesi AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu tarafından verildi. Şimdi sözleşmelilerin gündeminde “Sözleşmeli personel ne zaman kadroya geçecek” sorusu yer alıyor. Heyecanla beklenen detaylar netleşmeye başlıyor. Kamudaki..

Sözleşmeli çalışanlara KADRO Müjdesi!

Sözleşmeli personele kadro müjdesi AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu tarafından verildi. Şimdi sözleşmelilerin gündeminde “Sözleşmeli personel ne zaman kadroya geçecek” sorusu yer alıyor. Heyecanla beklenen detaylar netleşmeye başlıyor. Kamudaki sözleşmelilere kadro haberi yakın mercek altına alındı. Peki, kamudaki sözleşmeliler ne zaman kadroya geçecek, tarih belli mi? İşte o açıklama…
“Sözleşmeli personel ne zaman kadroya geçecek” sorusu gündemdeki yerini aldı. Son dakika gelen Emin Akbaşoğlu’nun açıklaması sözleşmelileri sevindirdi. Tarih veren Akbaşoğlu, sözleşmeli personele kadro müjdesini verdi. Bir süredir gündemde yer alan konunun meclise ne zaman geleceği açıklandı. Peki, kamudaki sözleşmeliler ne zaman kadroya alınacak? İşte cevabı…

AKBAŞOĞLU’NDAN SÖZLEŞMELİLERE MÜJDE!
Sözleşmeli personellerin ne zaman kadroya geçeceği merak ediliyordu. Konuya dair ekim ayını işaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu; konu hakkında çalışmalara yeşil ışık yaktı.
İşte o açıklama…

SÖZLEŞMELİ PERSONEL NE ZAMAN KADROYA GEÇECEK?
AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu yaptığı açıklamada; “Ekim ayında Meclis açıldığında kamudaki sözleşmelilerin kadroya alınması konusunu ele alacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL