Dünya Genel Güncel Yaşam

SÖZLEŞME BİLGİLERİ GİRİLDİ, SONUÇ İLANI YİNE YOK!

Bugün sabah saatlerinde İHALE SONUÇLANDIRILMADAN İŞE BAŞLANDI İDDİASI! Başlığı ile yaptığımız haberde, Bor Belediye Başkanlığı Bor Belediyesi Kültürel Yaz Şenlikleri ve Konser Organizasyonu için 2022/572314 ihale kayıt numarası yaptığı ihalede..

SÖZLEŞME BİLGİLERİ GİRİLDİ, SONUÇ İLANI YİNE YOK!

Bugün sabah saatlerinde İHALE SONUÇLANDIRILMADAN İŞE BAŞLANDI İDDİASI! Başlığı ile yaptığımız haberde, Bor Belediye Başkanlığı Bor Belediyesi Kültürel Yaz Şenlikleri ve Konser Organizasyonu için 2022/572314 ihale kayıt numarası yaptığı ihalede sözleşme bilgisi ve sonuç ilanının olmadığını yayınlamıştık.
Haberimizin ardından bugün Bor Belediyesi tarafından öğleden sonra EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformuna) söz konusu ihaleye ilişkin sözleşme bilgileri girildi. Girilen verilere göre söz konusu ihalenin yaklaşık maliyetinin 1 milyon 360 bin TL olarak belirlendiği, en yüksek teklifin 1 milyon 345 Bin TL olduğu, en düşük teklifin 1 milyon 345 Bin TL olduğu sözleşmenin 18 Temmuz 2022 tarihinde imzalandığı ve söz konusu ihaleyi VAV FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ’nin aldığı belirtildi.
SONUÇ İLANI YİNE GİRİLMEDİ
Söz konusu ihale ile ilgili, işin adı, yapılacağı yer, işin süresi, doküman indiren sayısı, toplam teklif sayısı, geçerli teklif sayısı, ihalenin bedeli, ihaleyi alan yüklenicinin unvanı ve adresi gibi bilgilerin yer alması gereken sonuç ilanının ise girilmediği ve bu kısmın boş olduğu görülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL