Foto Galeri Genel Güncel Spor Yaşam

ŞİMDİ EĞLENCE ZAMANI, YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarNiğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Niğde Belediyesi tarafından organize edilen yaz spor okullarının açılışı yapıldı. Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Niğde Belediyesi tarafından bu yıl..

ŞİMDİ EĞLENCE ZAMANI, YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Niğde Belediyesi tarafından organize edilen yaz spor okullarının açılışı yapıldı.
Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Niğde Belediyesi tarafından bu yıl 25 branşta organize edilen Yaz Spor Okulları, Şehit Ramazan Konuş Gençlik Merkezinde düzenlenen törenle açıldı.
Törene yaz spor okulu öğrencileri adeta akın etti. Resmi açılış töreninde yaz spor okullarında eğitim alacak yüzlerce öğrenci katıldı. Tören alanını adeta bayram yerine çeviren öğrenciler enerjileri ve sporcu duruşlarıyla göz doldurdu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törene Niğde Valisi Mustafa Koç, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’in yanı sıra yaz spor okullarında eğitim alacak öğrenciler ve aileleri katıldı.

Törende konuşan Niğde Valisi Mustafa Koç, yaz spor okullarına gösterilen ilginin kendisini memnun ettiğini belirterek, Ben buradan bütün hocalarımıza sporcularımıza teşekkür ediyorum. Organizasyonumuzun da hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

Organizasyonda Niğde Valisi Mustafa Koç ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir tarafından yaz spor okullarında eğitim alacak çocuklara spor malzemesi hediye edildi.
Yaz spor okullarında Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Masa Tenisi, Kick Boks, Taekwondo, Jimnastik, Halter, Futbol, Hentbol, Tenis, Muaythai, Okçuluk, Judo, Voleybol, Kayak, Güreş, Satranç, Boks, Bocce- Dart ve Yüzme branşlarında eğitim verilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL