Genel Güncel Yaşam

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İÇİN YOLA ÇIKTILAR

Şehit Ömer Halisdemir için pedal çevirecekler Arnavutköy Belediyesince düzenlenen Şehit Ömer Halisdemir Bisiklet Turu başladı. FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminde mücadele ederken şehit düşen ve yaralanan gazileri..

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İÇİN YOLA ÇIKTILAR

Şehit Ömer Halisdemir için pedal çevirecekler
Arnavutköy Belediyesince düzenlenen Şehit Ömer Halisdemir Bisiklet Turu başladı.
FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminde mücadele ederken şehit düşen ve yaralanan gazileri anmak amacıyla bu yıl 6’ncısı düzenlenen bisiklet turu kapsamında sporcular, Arnavutköy 15 Temmuz Meydanı’nda gerçekleştirilen törenin ardından yola çıktı.

Aralarına profesyonellerin de yer aldığı genç sporcular, Şehit Ömer Halisdemir’in memleketi Niğde’nin Bor ilçesine kadar 6 ilden geçerek, 6 gün pedal çevirecek.
Sporcular, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçip 15 Temmuz Anıtı’nda dua ettikten sonra İstanbul, Bursa, Kütahya, Afyonkarahisar ve Konya, Aksaray’ı geçerek, Niğde’ye ulaşacak.

Bisikletçiler, 1100 kilometrelik turları boyunca her ildeki şehitliklerden yanlarına toprak alacak. Son olarak Niğde’ye ulaşacak bisikletçiler, burada Halisdemir’in ailesini ziyaret edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL