Dünya Genel Güncel Yaşam

Şaka mı bu! Niğde’de özel bir eğitim merkezi öğretmenlere ayçiçek yağı hediye etti! Sosyal Medyada tepki çekti!

Niğde’de faaliyet gösteren bir Özel Eğitim Merkezi bünyesinde görev yapan öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler gününde üzerinde fotoğraflarının bulunduğu 5 litrelik 5 litrelik Ayçiçek yağı hediye etti.

Şaka mı bu! Niğde’de özel bir eğitim merkezi öğretmenlere ayçiçek yağı hediye etti! Sosyal Medyada tepki çekti!

Niğde’de faaliyet gösteren Özel Bir Eğitim Merkezi bünyesinde görev yapan öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler gününde üzerinde fotoğraflarının bulunduğu 5 litrelik Ayçiçek yağı hediye etti.
Niğde’de faaliyet gösteren özel bir eğitim merkezinin bünyesinde çalıştırdığı öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Gününde 5 litrelik Ayçiçek yağı hediye etmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından, paylaşıma yorum yapanlarlar durumu tepkiyle karşıladı.
Yorumlarında, Mizah amaçlı mı? Yoksa gerçekten 24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak 5 Litrelik Ayçiçek yağı verildiğini anlamadıklarını belirten vatandaşlar. Bir eğitim kurumunda çalışan ve öğretmenlere böyle bir hediye verilmesinin mizah amaçlı olduğunu düşünmek istiyoruz. Ama gerçekten öğretmenler gününde kendi bünyesinde çalıştırdığı öğretmenlerine böyle bir hediye verilmişse hiç şık olmamış. Bu görüntü kurumun öğretmenlere yeterli ücreti veremediği ve çok değerli bir mesleği yapan öğretmenlerin yağ ihtiyacı varmış gibi algı yarattığı yorumlarında bulundular.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL