Dünya Genel Güncel Spor Yaşam

PROTOKOL İMZALANDI! MAÇLAR NÖHÜ’DE OYNANACAK

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ile Niğde Anadolu FK Spor Kulübü arasında sporun gelişmesine katkı sağlamak, öğrencilerin spor sevgisini ve ilgisini artırmak, üniversite-şehir etkileşimini geliştirmek ve sporla ilgili bilimsel araştırmaları gerçekleştirmek..

PROTOKOL İMZALANDI! MAÇLAR NÖHÜ’DE OYNANACAK

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ile Niğde Anadolu FK Spor Kulübü arasında sporun gelişmesine katkı sağlamak, öğrencilerin spor sevgisini ve ilgisini artırmak, üniversite-şehir etkileşimini geliştirmek ve sporla ilgili bilimsel araştırmaları gerçekleştirmek amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Protokole Üniversite adına Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde Anadolu FK adına ise Kulüp Yetkilisi Eser Eti imza attı. İmzalanan protokolün ardından açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu protokolün, Üniversitenin spora ve sporcuya olan desteğinin en açık göstergelerinden biri olduğunu ifade ederek “Prokol ile öğrenci ve personellerimize ücretsiz spor müsabakası izleme imkanı sağlamış olduk. Niğde Anadolu FK’ya olan desteğimiz ile kendilerinin de önemli bir başarı elde edeceğini ve yeniden üst liglere çıkacağına inanıyoruz. Yeni sezonda Niğde Anadolu FK’ya başarılar diler, protokolün hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Niğde Anadolu FK Kulüp Yetkilisi Eser Eti ise açıklamalarında, destekleri dolayısıyla Rektör Prof. Hasan Uslu’ya teşekkür ederek protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL