Dünya Genel Güncel Yaşam

NİĞDE’DE UYUŞTURUCU BİTMİYOR! 34 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Niğde’de Uyuşturucu Operasyonu : 34 Gözaltı Uyuşturucu ile mücadele kapsamında sokak satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik çalışmalar sürüyor. Yürütülen çalışmalar neticesinde Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince..

NİĞDE’DE UYUŞTURUCU BİTMİYOR! 34 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Niğde’de Uyuşturucu Operasyonu : 34 Gözaltı
Uyuşturucu ile mücadele kapsamında sokak satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik çalışmalar sürüyor. Yürütülen çalışmalar neticesinde Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 01-18 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda 34 şahıs yakalandı.
Yapılan operasyonlarda; 116,75 gram ağırlığında metamfetamin, 85,27 gram ağırlığında esrar, 36,18 gram ağırlığında sentetik kannabinoid bonzai, 12,94 gram ağırlığında eroin, 2 adet hassas terazi ele geçirildi. Şüpheli şahıslar hakkında TCK’nın 188. ve 191. Maddeleri gereğince işlem yapıldı, göz altına alınan şahıslardan 3’ü ise tutuklandı.
Yapılan açıklamada Niğde genelinde uyuşturucu ile mücadelenin kapsamlı bir şekilde kararlılıkla sürdürüleceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL