Dünya Genel Güncel Yaşam

NİĞDE’DE MOTOSİKLET UYGULAMASI

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ve Trafik Şube Müdürlüğü görevlileri, il genelinde motosiklet sürücülerine yönelik denetleme yaptı. İl merkezinde gerçekleştirilen uygulamalarda da motorların çalıntı, aranan, yakalamalı ve hacizli..

NİĞDE’DE MOTOSİKLET UYGULAMASI

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ve Trafik Şube Müdürlüğü görevlileri, il genelinde motosiklet sürücülerine yönelik denetleme yaptı.
İl merkezinde gerçekleştirilen uygulamalarda da motorların çalıntı, aranan, yakalamalı ve hacizli ve tescilsiz olup olmadıkları kontrol edilirken, trafik kurallarına uymayan sürücülere yönelik kontroller de yapıldı. Niğde Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri tarafından kentin muhtelif yerlerinde uygulamalarda trafikten men edilen motosikletler yapılan işlemlerin ardından çekici yardımıyla otoparka götürüldü. Uygulamada durdurulan motosiklet sürücüleri kask, koruyucu ekipman kullanmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılırken, Asayiş Şube görevlileri tarafından da sürücülerin GBT kayıtlarına bakıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL