Dünya Genel Güncel Yaşam

NİĞDE’DE MOTOSİKLET HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI!

Niğde’de park halindeki motosiklet şüpheli iki kişi tarafından çalındı. Önceki gün gece saatlerinde Selçuk Mahallesi Elmacı Sokak Şehrisaray Sitesinde meydana gelen hırsızlık olayında Niğde’de Nefis lahmacun ve pide salonu işletmecisi..

Niğde’de park halindeki motosiklet şüpheli iki kişi tarafından çalındı. Önceki gün gece saatlerinde Selçuk Mahallesi Elmacı Sokak Şehrisaray Sitesinde meydana gelen hırsızlık olayında Niğde’de Nefis lahmacun ve pide salonu işletmecisi Kadir Çölbeyi’ne ait 51 ACG 210 plakalı 2022 model motosiklet gece şüpheli iki kişi tarafından çalındı.
Çölbeyi, iş çıkışında motorunu her zamanki gibi evinin önüne park ettiğini ve sabah işe gitmek için evin önüne geldiğinde motorunun yerinde olmadığını söyledi. Park alanında komşusunun motorunun da park halinde olduğunu söyleyen Çölbeyi, diğer motora dokunmayıp sadece benim motorumu çaldılar. Kamera kayıtlarından da görüldüğü gibi iki kişi direk evin önüne gelip sadece benim motorumu inceledikten sonra çalıp gittiler. Hırsızlık anının apartman kamerasından görüntülendiğini belirten Çölbeyi konu için polise müracaat ettiğini de söyledi. Yeni aldığım motorum benim elim ayağım her şeyim dedi. Kadir Çölbeyi, motorumun polis marifeti ile bulunmasını ve kendisini mağdur edenlerin cezalandırılmasını istiyorum dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL