Dünya Genel Güncel Yaşam

NİĞDE’DE HIRSIZLARA EMNİYET DARBESİ! ÇALINANLAR SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ!

Niğde’de farklı tarihlerde gerçekleşen hırsızlık olayları Niğde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından aydınlatıldı ve hırsızlık olaylarında çalınan araçlar sahiplerine teslim edildi. Farklı tarihlerde gerçekleşen hırsızlık olaylarının detayları Niğde İl Emniyet Müdürlüğü..

NİĞDE’DE HIRSIZLARA EMNİYET DARBESİ! ÇALINANLAR SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ!

Niğde’de farklı tarihlerde gerçekleşen hırsızlık olayları Niğde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından aydınlatıldı ve hırsızlık olaylarında çalınan araçlar sahiplerine teslim edildi. Farklı tarihlerde gerçekleşen hırsızlık olaylarının detayları Niğde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından paylaşıldı.
İşte o detaylar; “Mala karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında ilimiz merkezinde çeşitli tarihlerde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda; 15.07.2022 tarihinde ilimiz merkezinde boş arazideki yaklaşık değeri 5 Bin TL olan profil demirlerinin çalınması olayı ile ilgili yapılan çalışmalarda olayı gerçekleştirdiği tespit edilen T.A. ve B.D. isimli şahıslar 15.07.2022 günü yakalanarak adli mercilere sevk edilirken, suça konu malzemeler sahibine teslim edilmiştir.
16.07.2022 günü ilimiz merkezinde meydana gelen bir aracın düz kontak yapılarak çalınması olayı ile ilgili olarak, bahse konu araç görevlilerimizce kovalamaca sonucu Kayseri yolu üzerinde yakalamış, araç içerisinde bulunan B.D isimli şahıs 16.07.2022 günü adli mercilere sevk edilmiş ve suça konu araç sahibine teslim edilmiştir.
21.07.2022 günü ilimiz merkezinde meydana gelen bisiklet hırsızlığı olayı ile ilgili olayı gerçekleştirdiği tespit edilen A.O isimli şahıs 21.07.2022 günü yakalanarak gözaltına alınmış ve 22.07.2022 günü adli makamlara sevk edilmiş, suça konu bisiklet ise sahibine teslim edilmiştir.
İlimiz genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL