Ekonomi Genel Güncel Yaşam

NİĞDE’DE HALK EKMEĞE AĞUSTOS AYINA KADAR ZAM YOK!

Niğde Belediyesi Halk Ekmek 1,75 TL’den Satılmaya Devam Edilecek. Niğde’de ekmeğin 3,5 TL olmasının ardından, Niğde Belediyesine ait halk ekmek büfelerinde satılan ekmeğin fiyatının 2,5 TL’ye çıkarılacağı Niğde Kamuoyunda konuşuluyordu…

NİĞDE’DE HALK EKMEĞE AĞUSTOS AYINA KADAR ZAM YOK!

Niğde Belediyesi Halk Ekmek 1,75 TL’den Satılmaya Devam Edilecek. Niğde’de ekmeğin 3,5 TL olmasının ardından, Niğde Belediyesine ait halk ekmek büfelerinde satılan ekmeğin fiyatının 2,5 TL’ye çıkarılacağı Niğde Kamuoyunda konuşuluyordu.
Niğde Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında halk ekmeğe zam talebini komisyona gönderilerek, bir ay sonraya ertelendi. Bu durumda Niğde belediyesine ait, ekmek büfelerinde satılan ekmek, Ağustos ayına kadar 1,75 TL’den satılmaya devam edecek.

YORUMLAR (1)

  1. fatih diyorki:

    02.07.2022 Cumartesi günü Yeşilburç yolu a101 önündeki ekmek büfesine gittim kuyruk çok ekmek yok 12 de gelecek dediler bekledim 12 oldu gelen olmadı sonra hüdaventin ordaki büfesinde kuyruk çok olduğundan kalmamış gelmeyecek dendi eve gittim EKMEK ALAMADIM BABAAA dedim BABAM CANIN SAĞOLSUN OĞLUM DEDİ. EKMEK ALAMADIMMMM..

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL