Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Niğde OSB’den akaryakıt istasyonu ihalesi

Niğde Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü Mülkiyeti Müdürlüğü’ne ait imar sahası içerisinde bulunan ve Bor yolunun hemen kenarında yer alan akaryakıt ve servis istasyonu imarlı parselini ihaleye çıkarttı. Niğde OSB..

Niğde OSB’den akaryakıt istasyonu ihalesi

Niğde Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü Mülkiyeti Müdürlüğü’ne ait imar sahası içerisinde bulunan ve Bor yolunun hemen kenarında yer alan akaryakıt ve servis istasyonu imarlı parselini ihaleye çıkarttı.
Niğde OSB tarafından yayınlanan ilanda akaryakıt ve servis istasyonunun yeri Niğde İli Merkez İlçesi Fertek Mahallesi Niğde Organize Sanayi Bölgesi 149 ada 12 nolu parselde yer aldığı belirtildi.
Toplam yüzölçümlü 3 bin 394,13 metrekare olan, 1,00 emsalli, yapı yaklaşma mesafesi; ön bahçe için 25m, arka ve yan bahçe için 10 m olarak belirlenen ve mülkiyeti Niğde OSB’ye ait olan “AKARYAKIT VE SERVİS İSTASYONU ALANI” olarak geçen parseli 08.08.2022 Pazartesi tarihinde saat 14.00’da metrekaresi 4 bin TL’den başlama üzere 13 milyon 576 bin 520 TL açılış bedeli ile Niğde OSB Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda Teklif Toplama-Açık Artırma Usulüyle ihale edilecek. OSB’den yapılan açıklamaya göre yapılacak satış ve uygulamalar 4562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanun, OSB uygulama Yönetmeliği ve 7033 sayılı kanunun 3. Maddesi kapsamında değerlendirilecek. Konu ilgili olarak arsaya talip olacaklar Niğde OSB Müdürlüğü’nden bilgi alabilecekler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL