Dünya Genel Güncel Yaşam

Niğde Kent Konseyi’nden Rektör Uslu’ya Ziyaret

Niğde Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Mutlu Başaran Öztürk, kent konseyi yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’yu ziyaret ettiler.

Niğde Kent Konseyi’nden Rektör Uslu’ya Ziyaret

Niğde Kent Konseyi, kent konseyinin tanıtımı ve çalışmaları hakkında bilgilendirme ve görüş alışverişi ziyaretlerine devam ediyor.
Niğde Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Mutlu Başaran Öztürk, kent konseyi yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’yu ziyaret ettiler.
KENTİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Ziyarette konuşan Niğde Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Başaran Öztürk, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin Kent Konseyi açısında büyük bir şans olduğunu belirterek, “Üniversitemiz bir kent üniversitesi konumunda. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu üniversitemizin gelişiminin yanı sıra kent ve üniversite bütünleşmesi yönünde çalışmalar yürütüyor.
Bizlerde Niğde Kent Konseyi olarak üniversitemizle birlikte Niğde’mize katkı sunmak adına işbirliği içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Niğde Kent Konseyi kente dokunabilmek kent adına çalışmalar yapabilmek adına hazırladığımız projelerimizi inşallah önümüzdeki süreçte hayata sunacağız” dedi.

KENT KONSEYİNİ ÖNEMSİYORUZ
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, kent konseyinin çalışmalarını önemsediklerini belirterek, “Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi olarak Niğde’nin gelişimine katkı sağlayan tüm organizasyonlara olduğu gibi Niğde Kent Konseyine de desteklerimizi aralıksız sürdüreceğiz.
Niğde Kent Konseyi’nde kentimiz için iyi bir takım kuruldu, kentin tüm kesimlerinin kent konseyinde temsil ediliyor olması bizleri son derece memnun ediyor. Niğde Kent Konseyinin ilerleyen süreçlerde ilimiz için önemli çalışmalara imza atacağına inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

REKTÖR USLU’YA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI
Ziyarette Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’ya, Niğde Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. M. Başaran Öztürk ve yürütme kurulu üyeleri Serap Erelli ve Songül Çalışkan tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çiçek takdimi yapıldı.
Rektör Uslu, ziyaretten dolayı Niğde Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Mutlu Başaran Öztürk ve yürütme kurulu üyelerine teşekkür etti. Kent Konseyi Başkanı Öztürk ise Rektör Uslu’ya teşekkür ederek kendilerine sağladığı desteğin oldukça değerli olduğunu vurguladı.
Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL