Dünya Genel Güncel Yaşam

NİĞDE EMNİYETİ TEMİZLİĞE DEVAM EDİYOR

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde meydana gelen hırsızlık, dolandırıcılık ve araması bulunan şahıslara yönelik yaptığı çalışmalara devam ediyor. Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince son bir..

NİĞDE EMNİYETİ TEMİZLİĞE DEVAM EDİYOR

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde meydana gelen hırsızlık, dolandırıcılık ve araması bulunan şahıslara yönelik yaptığı çalışmalara devam ediyor.
Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince son bir haftada yapılan çalışmalar neticesinde, 9 hırsızlık olayı, 1 dolandırıcılık olayı aydınlatılarak olaylarla ilgili 37 şüpheli şahıs yakalandı.
10 yıl 4 ay kesinleşmiş cezası bulunan E.O ve 4 yıl 2 ay kesinleşmiş cezası bulunan K.F.Ş başta olmak üzere çeşitli suçlardan aranan 16 şahıs yakalandı. Kasten adam öldürme ve kasten öldürmeye teşebbüs olaylarıyla ilgili 3 şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Ayrıca yapılan çalışmalar neticesinde bin 213 şahsın GBT sorgusu yapıldı. 3 adet ruhsatsız tabanca ve 23 adet mermi, 3 adet ruhsatsız av tüfeği ve 7 adet fişek, 1 adet kurusıkı tabanca ve 8 adet kurusıkı mermi ele geçirildi.
Emniyet yetkilileri il genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmaların hassasiyetle sürdürüldüğünü belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL