Dünya Genel Güncel Sağlık

Niğde Diş Hekimliği Hastanesinin Ruhsatı Alındı

Niğde Diş Hekimliği Hastanesinin Ruhsatı Alındı Niğde’ye yapılacak olan Diş Hekimliği Hastanesi’nin müjdesini Niğde Ömer Halisdemir Üniversite Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu duyurdu. Niğde’ye yapılacak olan Diş Hekimliği Hastanesi’nin müjdesini..

Niğde Diş Hekimliği Hastanesinin Ruhsatı Alındı

Niğde Diş Hekimliği Hastanesinin Ruhsatı Alındı
Niğde’ye yapılacak olan Diş Hekimliği Hastanesi’nin müjdesini Niğde Ömer Halisdemir Üniversite Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu duyurdu.
Niğde’ye yapılacak olan Diş Hekimliği Hastanesi’nin müjdesini Niğde Ömer Halisdemir Üniversite Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu duyurdu. Rektör Uslu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Niğde’miz ve Üniversitemiz için Güzel bir Haber. Diş Hekimliği Hastanemizin Ruhsatını bugün itibarı ile aldık. Sonbahara kadar eksiklerimizi giderip hizmete başlamayı planlıyoruz. Destekleri için Başta Muhterem Cumhurbaşkanımıza, Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza, Cumhurbaşkanlığı Strateji Bütçe Daire Başkanımıza, Dişhekimliği Fakültemizin Akademik ve İdari Personllerine, Sağlık Bakanlığında çalışan ilgili arkadaşlarımıza çok Teşekkür ederim. Rahmetli Yağmur hocamızın da çok emeği geçti ruhu şad olsun.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL