Dünya Genel Güncel Spor Yaşam

NİĞDE BELEDİYESPOR SEZONU AÇTI

Niğde Belediyespor Sezonu Açtı Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Niğde Belediyespor futbol takımız bugün yaptığı antrenman ile sezonu açtı.Niğde Belediyesi’nin yaptığı Gebere Barajı mesire alanında kros koşusu yapan takım sezonun..

NİĞDE BELEDİYESPOR SEZONU AÇTI

Niğde Belediyespor Sezonu Açtı

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Niğde Belediyespor futbol takımız bugün yaptığı antrenman ile sezonu açtı.Niğde Belediyesi’nin yaptığı Gebere Barajı mesire alanında kros koşusu yapan takım sezonun ilk antrenmanını yaptı.

Yeni sezon çalışmalarına hızlı başlayan temsilcimiz geçtiğimiz sezonun kadrosunu büyük bir bölümünü koruyarak tecrübeli oyuncular ile kadrosunu güçlendirdi.Niğdeli futbolculara ek olarak alt yapıdan 6 futbolcunun A takıma yükselmesi ise sevindirdi.Kulüp yetkilileri yaptıkları açıklamada; Öncelikle Niğde Belediye başkanımız Emrah Özdemir’e güzel bir tesis kazandırdığı için teşekkür ederiz.Bu sene hedefimiz Niğde’ye yakışır bir takım oluşturmak ve taraftarlarımıza güzel bir oyun izletmek istiyoruz”dedi.

Niğde Belediyespor ilerleyen günlerde kadrosuna yeni kattığı futbolcuların açıklamasını ve tanıtımlarını yapacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL