Dünya Genel Güncel Spor Yaşam

NİĞDE ANADOLU FK’DAN TRANSFER ŞOV! TAM 24 FUTBOLCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Niğde Anadolu FK, transfer döneminde kadrosuna şuana kadar 24 futbolcu kattı. TFF 2. Ligde mücadele edecek olan Niğde Anadolu..

NİĞDE ANADOLU FK’DAN TRANSFER ŞOV! TAM 24 FUTBOLCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Niğde Anadolu FK, transfer döneminde kadrosuna şuana kadar 24 futbolcu kattı.
TFF 2. Ligde mücadele edecek olan Niğde Anadolu FK, yeniden ikinci lige yükselebilmek adına iddialı kadro kurmak istiyor. Bu kapsamda transfer çalışmalarına devam eden Niğde Anadolu FK şuana kadar 24 futbolcuyu renklerine bağladığını açıkladı.
Transfer çalışmalarına aralıksız devam eden Niğde temsilcisi, kadrosuna Taner Yılmaz, Rıdvan Çelik, Deniz Çınar, Harun Kahraman, Ahmet Keleş, Erkan Şahin, Faik Kartal Duran, Eren Moroğlu, Selçuk Öztürk, Batuhan Işık, Ahmet Demir, Güray Firat, Berkay Zekeriya Erkul, Mustafa Yılmaz, Abdullah Ertuğrul Cengiz, Murat Balçın, Mehmet Can Karaer, Yusufhan Çalık, Barış Uzun, Muhammed Demir, Yağız Efe Zeybek, Berk Keleş, Muhammed Enes Aksoy ve Eray Eker’i kattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL