Dünya Genel Güncel Siyaset Uncategorized Yaşam

NİĞDE AK PARTİ İLE İYİ PARTİ ARASINDA SOSYAL MEDYADA SİYASİ ATIŞMA

Seçim takvimi henüz açıklanmasa da siyasi parti genel başkanlarının ziyaretleri başladı. İl, ilçe gezen siyasi liderler yaklaşan seçim öncesi vatandaşlarla bir araya geliyor ve partilerinin politikalarını anlatıyor. Geçtiğimiz günlerde de..

NİĞDE AK PARTİ İLE İYİ PARTİ ARASINDA SOSYAL MEDYADA SİYASİ ATIŞMA

Seçim takvimi henüz açıklanmasa da siyasi parti genel başkanlarının ziyaretleri başladı.
İl, ilçe gezen siyasi liderler yaklaşan seçim öncesi vatandaşlarla bir araya geliyor ve partilerinin politikalarını anlatıyor.
Geçtiğimiz günlerde de Niğde’ye gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Yeşilgölcük, Çiftlik ve Altunhisar ilçeleri ile Niğde merkezini ziyaret etti.
Ak Parti Niğde İl Başkanlığı da yapılan ziyaretin ardından Akşener’in ziyaretine vatandaşın ilgisiz kaldığı ile ilgili sosyal medya hesaplarından göndermeler yaptı.
Yapılan paylaşımların ardından İyi Parti Niğde İl Başkanlığı yine sosyal medya hesaplarından söz konusu paylaşıma cevap verdi.
Ak Parti İl Başkanlığı sosyal medya hesabından Niğde merkezde çekilen bir fotorğafla “Niğde’deki yoğun ilgi Meral Hanımı” şok etti paylaşımında bulundu ardından İyi Parti Niğde İl Başkanlığı ise bu paylaşıma karşılık İlçe ziyaretlerinden fotoğraf ile “Şokunuza çok çok az kaldı” paylaşımında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL