Dünya Genel Güncel Yaşam

MOTOR HIRSIZLARI BIKTIRDI! YİNE 2 MOTOR ÇALINDI!

Bu Kadarı Da Pes Dedirtti! Yine bir motosiklet hırsızlığı daha meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesinde 2 şüpheli şahıs, Erkan Erşan isimli vatandaşın ikametinin önünde..

MOTOR HIRSIZLARI BIKTIRDI! YİNE 2 MOTOR ÇALINDI!

Bu Kadarı Da Pes Dedirtti!
Yine bir motosiklet hırsızlığı daha meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesinde 2 şüpheli şahıs, Erkan Erşan isimli vatandaşın ikametinin önünde bulunan motosikleti çaldı. O anlar ise güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Gündüz vakti evinin önünden motosikletin rahatlıkla çalındığını söyleyen Erşan, “Motosikletim iki yabancı uyruklu şahıs tarafından çalındı, bunlar da güvenlik kamerasına yansıdı. Bu nasıl bir rahatlıktır ki gündüz vakti evimin önünden motosikletim çalınıyor. Ben motosikletimin en kısa süre içerisinde bulunmasını istiyorum” dedi.
Yine Bir Motosiklet Hırsızlığı!
Son günlerde gündeme gelen motosiklet hırsızlığı her geçen gün artmaya devam ediyor.
Sık sık gündeme getirdiğimiz motosiklet hırsızlığına bir yenisi daha eklendi. Edinilen bilgiye göre Niğde’nin Çiftlik ilçesine bağlı Ovalıbağ Köyü’nde Sezer Bakır’a ait motosiklet çalındı. Çalınan motosiklet için jandarmaya ihbarda bulunan Bakır, “Fotoğrafta bulunan motosiklet bana ait. Motorumun bir an önce bulunmasını istiyorum. Son zamanlarda herkesin motoru çalınmaya başladı. Bu duruma bir an önce çözüm üretilmeli” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL