Dünya Genel Güncel Yaşam

MİLLİ SAVUNMA BAKAN YARDIMCISI KAVAKLIOĞLU’NDAN REKTÖR USLU’YA ZİYARET

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu’na Niğde Valisi Mustafa Koç da eşlik etti…

MİLLİ SAVUNMA BAKAN YARDIMCISI KAVAKLIOĞLU’NDAN REKTÖR USLU’YA ZİYARET

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu’na Niğde Valisi Mustafa Koç da eşlik etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan ve üniversitede yürütülmekte olan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, nazik ziyaretleri ve destek sözleri dolayısıyla Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu’na teşekkür etti.
Üniversitenin anı defterini de dolduran Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu ise açıklamalarında, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’yla birlikte önemli bir yol kat ettiğini aktararak sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL