Dünya Genel Güncel Yaşam

Mağdur vatandaş hırsızlara seslendi: Ekmek teknemi geri getirin!

Niğde’de motor hırsızlıkları bitmek tükenmek bilmiyor. Emniyet güçlerinin yoğun çabaları onucunda çalınan birçok motorun sahibine teslim edilmesine rağmen peş peşe motor hırsızlık olayları devam ediyor. Son olarak Pazartesi günü akşam..

Mağdur vatandaş hırsızlara seslendi: Ekmek teknemi geri getirin!

Niğde’de motor hırsızlıkları bitmek tükenmek bilmiyor. Emniyet güçlerinin yoğun çabaları onucunda çalınan birçok motorun sahibine teslim edilmesine rağmen peş peşe motor hırsızlık olayları devam ediyor.
Son olarak Pazartesi günü akşam saat 21.30 sıralarında Efendibey Mahallesi Pınar Sokak üzerinde park halindeki 51 BP 615 plaka sayılı motor kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Motorun sahibi Turgay Çetin yaptığı açıklamada çalınan motor benim ekmek teknem. Evimin tüm ihtiyaçlarını o motorla kazanıyorum. Şu anda kendime ait küçük bir iş yeri olduğunu ve motorun çalındığı günden bu yana dükkanını açamadığını belirtti. Motorum benim servis aracımdı.
Pazartesi günü iş yerini kapattıktan sonra akşam saatlerinde her zamanki gibi evine gittiğini söyleyen mağdur vatandaş Turgay Çetin, evde bir süre dinlendikten sonra dışarı çıktığında motorunun yerinde olmadığını gördüğünü belirterek çalınmış olabileceği şüphesiyle durumu polise bildirdim dedi.
Ekiplerin eve gelerek gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten Çetin, motorumun bulunmasını istiyorum. Buradan yetkililere seslenmek istiyorum. O motor benim ve ailemin ekmek kapısı. Buradan motorumu çalan ya da çalanlara seslenmek istiyorum, motorumu bana sağlam olarak getirin teslim edin şikayetçi olmayacağım dedi.
Yaklaşık bir haftadır iş yerini açamadığını ve müşterilerine servis yapamadığını belirten Çetin, yetkililerden ekmek teknem dediği motorunun bulunmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum çağrısında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL