Dünya Genel Güncel Yaşam

Kaldığı evde yangın çıkardı

Niğde’de bir kişinin evde çıkardığı yangın büyümeden söndürüldü. Selçuk Mahallesi Niğkur Sokak 87 Niğkur evleri 3. katında kalan madde bağınlısı olduğu iddia edilen genç, kaldığı evin bir odasını ateşe verdi…

Kaldığı evde yangın çıkardı

Niğde’de bir kişinin evde çıkardığı yangın büyümeden söndürüldü.
Selçuk Mahallesi Niğkur Sokak 87 Niğkur evleri 3. katında kalan madde bağınlısı olduğu iddia edilen genç, kaldığı evin bir odasını ateşe verdi. Yangını görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye görevlileri yangını büyümeden kontrol altına aldı.
Yangında hafif yaralı şüpheli genç polis tarafından gözaltına alınarak sağlık görevlileri tarafından Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülerek tedavi altına alındı. Mahalle sakinleri bahse konu evde madde bağınlılarının kaldığını belirterek, eve her gün madde bağımlısı farklı gençlerin gelip kaldığını söyledi.
Evde kullanılan elektrik ve suyun kaçak olduğunu belirten sakinler, uzun zamandır bu kişilerden dolayı apartmanda sıkıntı olduğunu belirtiler. Mahalleli, kendilerine bulaşmamak için kimsenin ses çıkarmadığını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL