Dünya Genel Güncel Yaşam

HIRSIZLAR CEZAEVİNİ BOYLADI!

Suçlulara Karşı Mücadele Aralıksız Sürüyor Niğde’de hırsızlık vakalarına karşı yapılan çalışmalarda 2 kişi gözaltına alındı. Mala karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında ilimiz merkezinde çeşitli tarihlerde meydana gelen hırsızlık olayları ile..

HIRSIZLAR CEZAEVİNİ BOYLADI!

Suçlulara Karşı Mücadele Aralıksız Sürüyor
Niğde’de hırsızlık vakalarına karşı yapılan çalışmalarda 2 kişi gözaltına alındı.
Mala karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında ilimiz merkezinde çeşitli tarihlerde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili Niğde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü’nce yapılan çalışmalarda; 4 adet antika halı ve bağ bahçe malzemeleri ve 4 adet jant kapağı çalan 2 kişi yakalandı.
İl merkezinde bir ikametten 4 adet antika halı ve bağ bahçe malzemelerinin çalınması olayı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştirdiği tespit edilen U.O. isimli şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli şahıslar çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
4 Adet Jant Kapağı Çaldılar
İl merkezinde park halinde bulunan bir araçtan 4 adet jant kapağı çalınması olayı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştirdiği tespit edilen E.T. isimli şüpheli şahıs suça konu malzemelerle birlikte yakalanarak hakkında gerekli işlemler tesis edilirken suça konu 4 adet jant kapağı sahibine teslim edildi. Niğde Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle sürdürülmektedir” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL