Genel Güncel Magazin Yaşam

Hey gidi koca çınar! Cüneyt Arkın hayatını kaybetti

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarYeşilçam deyince akla ilk gelen isim olan ve unutulmaz filme imza atan Yeşilçam’ın ustası Cüneyt Arkın hayatını kaybetti. Kariyer hayatı boyunca 300’den fazla filmde rol almış, Türkiye sinema tarihinin..

Hey gidi koca çınar! Cüneyt Arkın hayatını kaybetti

Yeşilçam deyince akla ilk gelen isim olan ve unutulmaz filme imza atan Yeşilçam’ın ustası Cüneyt Arkın hayatını kaybetti.
Kariyer hayatı boyunca 300’den fazla filmde rol almış, Türkiye sinema tarihinin usta isimlerinden Cüneyt Arkın, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 85 yaşında olan usta oyuncu, sevenlerini yasa boğdu.
Kariyer hayatı boyunca 300’den fazla filmde rol almış, Türkiye sinema tarihinin usta isimlerinden Cüneyt Arkın, 85 yaşında yaşamını yitirdi.
DÜN GECE RAHATSIZLANDI
Usta oyuncu Cüneyt Arkın dün gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş, Ulus’ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı. Eşi Betül Cüreklibatır ve yakınları hastaneye geldi. 85 yaşındaki oyuncu burada hayatını kaybetti. Türk sinemasına damga vuran, yüzlerce filmde rol alan Cüneyt Arkın’ın çok sayıda ödülü bulunuyordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL