Dünya Genel Güncel Yaşam

GEBERE BARAJI HAFTAYA AÇILIYOR! ZİPLİNE, DEV SALINCAK, ATV, PAİNTBALL VE JUMPİNG

NİĞDE Belediyesi çalışmalarıyla yenilenen ve güzel bir mesire alanı haline getirilen Gebere Barajı Niğdelilerin hizmetine sunuluyor. Niğde Belediyesi Gebere Barajında yaptığı çalışmaların sonuna geldi. Belediye tarafından yapılan çalışmaların ardından Gebere..

GEBERE BARAJI HAFTAYA AÇILIYOR! ZİPLİNE, DEV SALINCAK, ATV, PAİNTBALL VE JUMPİNG

NİĞDE Belediyesi çalışmalarıyla yenilenen ve güzel bir mesire alanı haline getirilen Gebere Barajı Niğdelilerin hizmetine sunuluyor.
Niğde Belediyesi Gebere Barajında yaptığı çalışmaların sonuna geldi. Belediye tarafından yapılan çalışmaların ardından Gebere Barajı Niğdeliler için mesire alanı haline getirilirken, vatandaşların kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla birçok eğlence ve sosyal aktivite alanları yapıldı.

Gebere barajında yapılan düzenlemeler ile Niğdeliler sadece aileleriyle piknik yapacakları bir alana değil aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilecekleri alanlarda oluşturuldu. Gebere Barajı mesire alanında zipline, dev salıncak, ATV, paintball ve jumping alanları oluşturularak, vatandaşların hem sosyal aktivite, hem eğlence hem de heyecan yaşayacakları alanlar oluşturuldu.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Gebere Barajı Mesire alanını Niğde Valisi Mustafa Koç ile birlikte ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özdemir alana yapılan ziplineye binerek test etti. Ayrıca Paintball alanında kısa bir oyun oynadı.

Başkan Özdemir burada yaptığı açıklamasında, “Gebere Barajı Mesire alanında çalışmalarımızın sonuna geldik, çok kısa bir süre sonra bu güzel alanı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımızın alileriyle birlikte güzel vakit geçirebilecekleri, dinlenebilecekleri, piknik yapabilecekleri ve aynı zamanda zipline, dev salıncak, ATV, paintball ve jumping etkinlikleriyle eğlenebilecekleri bir yaşam alanı oluşturduk.
Gebere Barajı Mesire Alanımızın açılışına haftaya Cumartesi günü yapacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL