Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Fiyat İstikrarı Komitesi’nden yeni karar! Bakan Nebati duyurdu

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Fiyat İstikrarı Komitesi’nin aldığı yeni kararları duyurdu. Bakan Nebati, “Gıda ürünlerinde arz güvenliğini güçlendiren stratejik ürünlere ilişkin çalışmalar ile konut piyasasına yönelik alınan tedbirleri..

Fiyat İstikrarı Komitesi’nden yeni karar! Bakan Nebati duyurdu

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Fiyat İstikrarı Komitesi’nin aldığı yeni kararları duyurdu. Bakan Nebati, “Gıda ürünlerinde arz güvenliğini güçlendiren stratejik ürünlere ilişkin çalışmalar ile konut piyasasına yönelik alınan tedbirleri değerlendirerek Organize Sanayi Bölgelerinin geliştirilmesi için adımların atılması konusunda karar kıldık” dedi.
Son dakika haberi…Fiyat İstikrarı Komitesi’nin 6. toplantısı dün gerçekleşti. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, dıda ürünlerinde arz güvenliğini güçlendiren stratejik ürünlere ilişkin çalışmalar ile konut piyasasına yönelik alınan tedbirleri değerlendirerek Organize Sanayi Bölgelerinin geliştirilmesi için adımların atılması konusunda karar alındığını duyurdu.
Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklamalarda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, şu ifadeleri kullandı:
“Gıda ürünlerinde arz güvenliğini güçlendiren stratejik ürünlere ilişkin çalışmalar ile konut piyasasına yönelik alınan tedbirleri değerlendirerek Organize Sanayi Bölgelerinin geliştirilmesi için adımların atılması konusunda karar kıldık.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL