Dünya Genel Güncel Siyaset Yaşam

ERBAKAN NİĞDE’DE KONUŞTU: MEMUR VE EMEKLİYE YÜZDE 150 MAAŞ ZAMMIYLA İŞE BAŞLAYACAĞIZ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Niğde İl Kültür Merkezinde yapılan Niğde 2. Olağan İl Kongresine katıldı. TEŞKİLAT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan,..

ERBAKAN NİĞDE’DE KONUŞTU: MEMUR VE EMEKLİYE YÜZDE 150 MAAŞ ZAMMIYLA İŞE BAŞLAYACAĞIZ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Niğde İl Kültür Merkezinde yapılan Niğde 2. Olağan İl Kongresine katıldı.
TEŞKİLAT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, kongrede yaptığı konuşmasında, Bu milletin, bu ülkenin kurtuluşu ancak ve ancak milli görüşle olur. Yeniden Refah Partisiyle olur dedi.
Erbakan Konuşmasının devamında, Yeniden Refah Partisinin yaklaşık dört yıl önce kurulduğunu belirterek, partisinin 300 bine yakın resmi üyesi, 100 bine yakın sandık görevlisiyle 81 ile ve 900’den fazla ilçede teşkilatlanma çalışmalarını tamamladığını söyledi.

Konuşmasının devamında muhalefeti ve altılı masayı eleştiren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, “Toplanıp toplanıp çay kahve içip, yemek yiyip, bol bol sohbet edip dağılıyorlar. 30 kere baş başa, 6 kere de masa başında buluşmuşsunuz. Altı aydan beri ne konuşuyorsunuz Allah aşkına! Ortaya bir cumhurbaşkanı adayı çıkarabil diniz mi? Hayır. Ekonomiyi düzeltmek adına bir reçete çözüm önerisi koyabildiniz mi? Hayır. Dış politikada bu iktidardan farklı bir şey söylediniz mi? Hayır. Güçlendirilmiş parlamenter deyip duruyorsunuz. Bir de bol bol fotoğraf çektirip âdete altın günü. Onun için bu milletin, bu ülkenin kurtuluşu ancak ve ancak milli görüşle olur, Yeniden Refah Partisiyle olur” şeklinde konuştu.

İŞÇİYE, MEMURA VE EMEKLİYE YÜZDE 150 ZAM
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan iktidara gelir gelmez, işçi, memur ve emekliye yüzde 150 maaş zammıyla işe başlayacaklarını belirterek, “İlk olarak 150 milyar dolar ilave kaynak üreteceğiz. İkinci yapılacak iş, denk bütçe. Hiç kimse cumhurbaşkanlığı da dâhil olmak üzere hiçbir kamu kurumu gelirinden daha fazla harcama yapamayacak. Denk bütçe yapmak zorunda olacak. Kamuda israfın önlenmesi adına ciddi çalışmalar yapacağız. Bütün bu atılacak adıllarla elde edilecek muazzam imkân, asıl sahibi olan 85 milyona aktarılacak. İşte bu nedenle biz diyoruz ki, bu imkânlarla gelir gelmez işçi, memur, emekliye yüzde 150 maaş zammıyla işe başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Niğde 2. Olağan İl Kongresine sanatçı ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Danışmanı Davut Güloğlu da katıldı. Kongrede kısa bir konuşma yapan Güloğlu, salonu selamlayarak, Yeniden Refah Partisinin zafere ulaşması için çalıştıklarını belirterek, kongreye katılım sağlayanlara teşekkür etti. Yapılan kongrenin hayırlı olması dileğinde bulundu.
Kongrede Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz ve Cemil Çolak’ta birer konuşma yaparak, Yeniden Refah Partisinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Konuşmaların ardından gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi Niğde 2. Olağan Kongresinde mevcut başkan Selman Ali Işık yeniden Niğde il başkanlığı görevine seçildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL