Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Emekli promosyonlarında başvuru süresi uzatıldı

Niğde’de emekli maaşını bir başka bankaya taşıyarak fazladan maaş promosyonu almak isteyen vatandaşlar bankaların önünde sabahın erken saatlerinde sıraya girerek metrelerce kuyruk oluşturmaya devam etti. Bugün ise sürenin 30 Eylül’e..

Emekli promosyonlarında başvuru süresi uzatıldı

Niğde’de emekli maaşını bir başka bankaya taşıyarak fazladan maaş promosyonu almak isteyen vatandaşlar bankaların önünde sabahın erken saatlerinde sıraya girerek metrelerce kuyruk oluşturmaya devam etti. Bugün ise sürenin 30 Eylül’e kadar uzatıldığı haberinin gelmesi ile hem vatandaşlar, hem de banka çalışanları rahat bir nefes aldı.
Mesai saatinden önce maaş hesabını değiştirecekleri bankalara gelen vatandaşlar metrelerce kuyruk oluşturdu. Bankaların vatandaşları gruplar halinde içeriye alması sebebiyle bütün gün sırada bekleyen ancak işlem yaptıramayanlar şanslarını ikinci günde deneyecek. Sırada beklemekten yorulan bazı emekliler bankanın yakınında oturarak sıranın kendilerine gelmesini bekledi.
Bazı bankalarda ise bu rakam 3 yıllık sözleşme karşılığında ek hizmetlerle birlikte 8 bin 250 TL’ye kadar yükseldi. Tanıdıklarını bankaya getiren emekliler ise promosyonunu daha da yükseltme sansına sahip oldu. Hal böyle olunca banka önlerinde kuyruklar uzadı, bankalar 31 Ağustos olan son başvuru tarihi 30 Eylül’e kadar uzattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL