Dünya Genel Güncel Siyaset Yaşam

DURMAZ NİĞDE’DE KONUŞTU: CUMHUR İTTİFAKI KADER BİRLİKTELİĞİDİR!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Niğde’yi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Devlet Bahçeli Bulvarı açılışına da katılan Sadir Durmaz, Cumhur İttifakı adın birlik beraberlik mesajı verdi. PROTOKOL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ Niğde..

DURMAZ NİĞDE’DE KONUŞTU: CUMHUR İTTİFAKI KADER BİRLİKTELİĞİDİR!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Niğde’yi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Devlet Bahçeli Bulvarı açılışına da katılan Sadir Durmaz, Cumhur İttifakı adın birlik beraberlik mesajı verdi.
PROTOKOL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Niğde programına protokol ziyaretleri ile başlayan Sadir Durmaz, Niğde Valiliğini, Niğde Belediyesini ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesini ziyaret etti. İlk olarak Niğde Valiliğini ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz Vali Mustafa Koç ile görüştü. Daha Sonra Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i ziyaret eden Durmaz, son olarak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Hasan Uslu’yu ziyaret etti. Protokol ziyaretlerinin ardından Durmaz, Devlet Bahçeli Bulvarı ve Üst Geçidinin açılış törenine katıldı.

FİTNELERE ALDIRIŞ ETMEYECEĞİZ
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Devlet Bahçeli Bulvarı ve Üst Geçidinin açılışında yaptığı konuşmasında, “Türk milletine hizmet etmek ve güçlü devlet, mutlu millet hedefine ulaşmak amacıyla çalışıyoruz. Kanla, fedakârlıkla ve büyük gayretle, bedellerle kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılına sağlıklı bir şekilde kavuşması, 2053 ve 2071 hedeflerine salimen ulaşması için çabalıyoruz. Enerji ve gıda sorununu tetikleyen küresel çatışmalar süresince içeride ve dışarıda sürdürdüğümüz terörle mücadelede Türkiye, Cumhur İttifakı’nın gücü, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin imkânlarıyla her alanda sorunlarla baş etmesini bilmiştir.
Cumhur İttifakı kader birlikteliğidir, milli birlikteliktir. Cumhur İttifakı uyanan tarihin sesi, direnen coğrafyanın mesajıdır. Fitnelere aldırış etmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnsanımıza insanca yaşam için eserler inşa edeceğiz. İnsanımızın her zaman yanında olacağız. Bugün açılışı yapılan ve saygıdeğer Genel Başkanımızın adının verildiği üst geçidin Niğde’mize, Niğdeli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

ÖZDEMİR: MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise açılışta yaptığı konuşasında, bulvarın ve üst geçidin açılışını genel başkan yardımcısı Durmaz ile birlikte yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bulvarımız uzun zamandır hizmet veriyordu. Buradan bir tren yolu geçiyordu. Burada her sene onlarca kaza oluyor ve mutlaka her yıl bir ölüm haberini üzülerek alıyorduk.
Allah’a şükürler olsun 2022 yılının başından itibaren üst geçidimiz tamamlandı. Devlet Demiryolları’yla birlikte yaptığımız bir üst geçitti. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ulaştırma Bakanımıza teşekkür ediyoruz, bir kez daha minnetlerimizi sunuyoruz. Çok şükür artık herhangi bir kaza haberi almıyoruz.
Sayın Genel Başkan Yardımcımızın ilimizi ziyaretlerinden dolayı ben öncelikle kendisine de teşekkür ediyorum. Teşrif ve şeref verdiler. Üst geçidin açılışını hep birlikte yapalım istedik. Şimdi burası aynı zamanda bildiğiniz gibi Devlet Bahçeli Bulvarı ve Devlet Bahçeli üst geçidi. Sayın Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımızın bir yol arkadaşı. Özellikle dâhili ve harici bütün şer odaklarının karşısında Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte yürüyen her zaman devletinin ve milletinin yanında olan büyük bir devlet adamımız. Biz de bunun mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından bulvar ve üst geçit hizmete açıldı. Açılışın ardından katılımcılar Devlet Bahçeli Bulvarı ve Üst Geçidinde incelemelerde bulundu.

MHP’YE KATILAN ÜYELERE ROZETLERİ TAKILDI
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Niğde ziyaretleri kapsamında partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen rozet takma programına katıldı.
Niğde Kültür Merkezinde Niğde İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, partiye son bir ayda üye yapılan 495 kişiyi temsilen 21 üyeye rozet takıldı.
CUMHUR İTTİFAKI MİLLET İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, programda yaptığı konuşmasında, MHP ve Cumhur İttifakının 6 artı 1 oluşumuna karşı devleti ve milleti için çalışmaya devam edeceğini söyledi.
Durmaz, “MHP ve Cumhur İttifakı 6 artı 1 oluşumuna karşı devleti ve milleti için çalışmaya devam edecek. Geleceğin lider ülkesi Türkiye’ye doğru giden yolda önce 2023, özgüvenle 2053, hedeften sapmadan Allah’ın izniyle 2071 hedeflerine ulaşacağız. Üzerinde yaşadığımız coğrafya kuru bir toprak parçası değil, her karışı şehit kanlarıyla sulanmış kutsal vatan toprağıdır” dedi.


MİLLETİMİZ HERKESİN FİKRİNİ DE ZİKRİNİ DE BELLİDİR
Milletimiz ariftir, herkesin duasını da fikrini de zikrini de bilir diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz konuşmasının devamında, “Vatanın bekasından, devletin birliğinden, milletin dirliğinden daha önemli bir konu yoktur. Milletimiz ariftir, herkesin duasını da fikrini de zikrini de bilir. Ferasetiyle olanı biteni de görmektedir. PKK terör örgütünün siyasi şubesi olan HDP’ye bakanlık verenlerin, hemen her gün FETÖ’cülere af çıkarmaktan bahsedenlerin, terörist Demirtaş’la kahvaltı yapanların, İzmir’in değil de Atina’nın belediye başkanı gibi konuşan haysiyet fukarasına tek laf etmeyenlerin, Türk milletine tek taahhütleri 7 partili bir koalisyon olanların bu ülkeye yapabilecekleri hiçbir şey yoktur.” Şeklinde konuştu.


RAHATSIZ ETMEYE DEVAM EDECEĞİ
Durmaz, MHP’nin milli duruşundan rahatsızlık duyanları rahatsız etmeye bundan sonra da devam edeceklerini belirterek, “Cumhur İttifakı olarak devletin ve milletin milli ve manevi değerlerinin karşısında kim varsa onların her zaman karşısında olacağız. MHP’nin milli duruşundan rahatsızlık duyanları rahatsız etmeye bundan sonra da devam edeceğiz.
Ülkemiz üzerinde hesap yapanların, algı operasyonlarıyla milli iradeyi hedef alanları, parayı verenin düdüğünü çalan sözde anketçilerini bugün burada olduğu gibi hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğiz. Bizim anketimiz sıktığımız el, baktığımız gözdür. Bizim anketimiz Niğde’dir, belde belediyelerimizdir. Sahtekâr anketçiler gelsinler de iki gündür gittiğimiz yerlerde vatandaşın Milliyetçi Hareket Partisine olan ilgi ve alakasını görsünler.

Cumhuriyetin 100. yıl dönümü olan ve bizce 100 yılın seçimi mahiyetindeki 2023 seçimleri Türkiye’nin kader ve karar yılı aynı zamanda tarihsel kavşağıdır. Bu bilinç ve kavrayışta siyasi faaliyetlerimizi yoğunlaştırıp bıkmadan, usanmadan sürdüreceğiz. MHP ve Cumhur İttifakı 6 artı 1 oluşumuna karşı devleti ve milleti için çalışmaya devam edecek. Geleceğin lider ülkesi Türkiye’ye doğru giden yolda önce 2023, özgüvenle 2053, hedeften sapmadan Allah’ın izniyle 2071 hedeflerine ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından, partiye son bir ayda üye yapılan 495 kişiyi temsilen 21 üyeye rozet takıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL