Dünya Genel Güncel Yaşam

ÇALINAN MOTOSİKLETİNİ BULANA ÖDÜL VERECEK!

Niğde’de park halinde bulunan bir motosiklet kimliği belirsiz şahıs ya da şahıslar tarafından çalındı. Motosikleti çalınan kişi, motosikletini bulana 5 bin TL para ödülü vereceğini duyurdu. Edinilen bilgilere göre Niğde..

ÇALINAN MOTOSİKLETİNİ BULANA ÖDÜL VERECEK!

Niğde’de park halinde bulunan bir motosiklet kimliği belirsiz şahıs ya da şahıslar tarafından çalındı. Motosikleti çalınan kişi, motosikletini bulana 5 bin TL para ödülü vereceğini duyurdu.
Edinilen bilgilere göre Niğde merkez Aşağı Kayabaşı Mahallesi Özbelde Parkı civarında park halinde bulunan Emin Erdem’e ait motosiklet gece saatlerinde çalındı. Motosikleti çalan şahıs ya da şahıslar motosikletle birlikte kayıplara karışırken durumu bir süre sonra fark eden Emin Erdem, durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, olay yeri ve çevresinde incelemelerde bulundu. Polisler, çalınan motosikletin bulunması, olayı gerçekleştiren şahıs ya da şahısların ise yakalanması için çalışma başlatıldı. Öte yandan motosiklet sahibi Emin Erdem, motosikletini bulana 5 bin TL ödül vereceğini de belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL