Dünya Genel Güncel Yaşam

BURASI EFENDİBEY KENTSEL DÖNÜŞÜM! AĞAÇLAR VE ÇİMLER KURUDU!

Burası Efendibey kentsel dönüşüm alanı ve Niğde Evleri yolu üzerindeki kentsel döşüm konutların bahçelerinde ve çevrelerinde bulunan ağaçlar. Zamanında yeşil olsun diye dikilen bu ağaçlar susuzluktan kurumaya başlamış. Site yönetimleri..

BURASI EFENDİBEY KENTSEL DÖNÜŞÜM! AĞAÇLAR VE ÇİMLER KURUDU!

Burası Efendibey kentsel dönüşüm alanı ve Niğde Evleri yolu üzerindeki kentsel döşüm konutların bahçelerinde ve çevrelerinde bulunan ağaçlar. Zamanında yeşil olsun diye dikilen bu ağaçlar susuzluktan kurumaya başlamış.
Site yönetimleri gerek ağaçların kurumasına gerekse çimlerin bu mevsimde sararıp solmasına maalesef göz yumuyor. Edindiğimiz bilgilere göre; ağaçların kurumasını istemeyen vatandaşlar önce site yönetimleri ile görüşüyor yöneticiler Belediyeyi sorumlu tutuyor. Belediye ile görüştüğünü belirten bir vatandaş Belediyenin Oranın bizimle alakası yok orası kentsel dönüşüm alanı cevabını aldığını belirtti. Murat Evler üzerindeki TOKİ’nin caminin olduğu bölgede bir binada 8 ağacın kuruduğunu bu bölgedeki ağaçların kurumakla yüz yüze kalması vatandaşları üzüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL