Dünya Ekonomi Genel Güncel Spor Yaşam

BU SEFER OLSUN! NİĞDE KAPALI SPOR SALONU YENİDEN İHALE EDİLECEK!

PaylaşTweetlePaylaşPin0 PaylaşımlarNiğde İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Niğde’de yılan hikayesine dönen kapalı spor salonu yapım işini yeniden ihale ediyor. Niğde Kapalı Spor salonun ilk ihalesi 23 Kasım 2021 tarihinde yapılmıştı…

BU SEFER OLSUN! NİĞDE KAPALI SPOR SALONU YENİDEN İHALE EDİLECEK!

Niğde İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Niğde’de yılan hikayesine dönen kapalı spor salonu yapım işini yeniden ihale ediyor.
Niğde Kapalı Spor salonun ilk ihalesi 23 Kasım 2021 tarihinde yapılmıştı. İhalenin ardından spor salonu yıkılmış fakat yüklenici firmanın işi yapmaktan vaz geçmesi üzerine spor salonu inşasına başlanamamıştı.
Niğde İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından çok amaçlı spor salonunun yapımı için yeniden ihaleye çıkıldı. İhale 21 Kasım 2022 tarihinde saat 10:30’da Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.
Çok Amaçlı Spor salonunun içerisinde 375 kişi kapasiteli spor salonu, 159 kapasiteli seminer salonu, 27 araç kapasiteli otopark, 2 adet idman salonu, 1 adet toplantı salonu ve 34 adet ofis yer alacak. İhalenin ardından işin ihale edilmesi halinde kapalı spor salonunun yapımı 450 takvim gününde tamamlanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL