Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Bor Askeri Fabrikaya 28 işçi alınacak! Başvurular Başladı!

Milli Savunma Bakanlığı Türkiye geneli personel alımı yapacak. Yapılacak personel alımı kapsamında Bor Askeri Fabrikaya 28 işçi alımı gerçekleştirilecek.

Bor Askeri Fabrikaya 28 işçi alınacak! Başvurular Başladı!

Milli Savunma Bakanlığı Türkiye geneli personel alımı yapacak. Yapılacak personel alımı kapsamında Bor Askeri Fabrikaya 28 işçi alımı gerçekleştirilecek.
Milli Savunma Bakanlığı Bor Askeri Fabrika için 28 personel alımı yapacak. Bor Askeri Fabrikada istihdam edilmek üzere 1 adet marangöz, 1 adet metal sac ustası, 3 adet terzi, 8 adet kaynakçı, 3 adet plastik doğramacı, 3 adet otomotiv boyacısı, 8 adet vasıfsız işçi ve 1 adet oto bakım olmak üzere toplam 28 personel alımı yapılacak.
Milli Savunma Bakanlığı 18 farklı ilde personel alımı için ilan yayınladı. İlana göre başvuru işlemleri 21 Kasım-25 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Başvuru yapmaya hazırlanan adaylar için KPSS şartı aranmadığını hatırlatalım. Ancak en az İlköğretim ve lise mezunu adaylar açılan kadrolara başvuru yapabilecek. Adayların alım yapılacak meslekle ilgili sertifikalara ve belgelere sahip olması şartı aranıyor.
Başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar 8 Aralık’ta yapılacak kura sonucunda göre sözlü veya uygulamalı sınavlara davet edilecek.
BAŞVURU NASIL YAPILACAK
MSB işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden alınacak. İlanda yayınlanan şartları taşıyan adaylar esube.iskur.gov.tr adresine “İş Arayan” linki üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak müracaatlarını Milli Savunma Bakanlığı’na iletebilirler. Ayrıca başvuru işlemleri Alo 170 hattı üzerinden ve hizmet noktalarından yapılabilir.
BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTİYOR
Başvurular 21 Kasım 2022 ile 25 Kasım 2022 tarihleri arasında işkur üzerinden yapılacak. Kura çekimi ise 8 Aralık 2022 tarihinde saat 10 ile 11 arasında Milli Savunma Bakanlığı Eğitim Merkezi Müdürlüğü Emniyet Mahallesi Celal Bayar Bulvarı No:77/A Yenimahalle Ankara adresinde yapılacak.
www.iskur.gov.tr internet sitesinden açık iş ilanları sayfasından başvuru ve detaylı bilgi alınabilecek.

MSB PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL