Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Benzine zam geliyor, bu gece pompaya yansıyacak!

Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzine 1 lira 10 kuruşluk zam gelecek. Motorinde bu gece ise fiyat değişimi olmayacak. Şu an İstanbul’da motorinin litre fiyatı 23.18 liradan, benzinin litresi..

Benzine zam geliyor, bu gece pompaya yansıyacak!

Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzine 1 lira 10 kuruşluk zam gelecek. Motorinde bu gece ise fiyat değişimi olmayacak. Şu an İstanbul’da motorinin litre fiyatı 23.18 liradan, benzinin litresi ise 20.05 TL’den satılıyor.
Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor.
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.
BU GECE BENZİNE ZAM GELECEK
Akaryakıt sektörü kaynaklarının aktardığı bilgiye göre, 13 Ağustos Cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 10 kuruşluk zam gelecek.
Motorine geçtiğimiz günlerde 1 TL’lik indirim gelmiş, ertesi gün ise 81 kuruşluk zam yansıtılmıştı. Motorinde bu gece ise fiyat değişimi olmayacak.
İstanbul’da motorin litre fiyatı 23.18 liradan, benzinin litresi ise 20.05 TL’den satılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL