Dünya Genel Güncel Yaşam

BECERİKLİ BELEDİYE İŞİNİN BAŞINDA! YOL BİTMEDEN AĞAÇLAR KURUDU!

Bor Belediyesi tarafından yapılan yürüyüş yolunun kenarına dikilen ağaçlar, yol çalışmaları bitmeden ilgisizlik ve bakımsızlıktan dolayı kurudu. Bor Belediyesi tarafından Bor Ahmet Kuddusi Mahallesi ve Bor Toplu Konutlar Mahallesi Niğde..

BECERİKLİ BELEDİYE İŞİNİN BAŞINDA! YOL BİTMEDEN AĞAÇLAR KURUDU!

Bor Belediyesi tarafından yapılan yürüyüş yolunun kenarına dikilen ağaçlar, yol çalışmaları bitmeden ilgisizlik ve bakımsızlıktan dolayı kurudu.
Bor Belediyesi tarafından Bor Ahmet Kuddusi Mahallesi ve Bor Toplu Konutlar Mahallesi Niğde – Bor Yoluna BİRKO fabrikasına kadar yapılan yürüyüş yolu çalışmalarında sona gelindi. Fakat yolunun kenarına Bor Belediyesi tarafından dikilen özellikle Toplu Konut Mahallesi civarındaki ağaçların büyük çoğunluğunun ilgisizlik ve bakımsızlıktan dolayı kurumasına vatandaşlar tepki gösterdi.

Yürüyüş yolu güzergâhına daha önce kaldırım yapıldığını belirten vatandaşlar, yapılan kaldırım söküldü şimdi de yürüyüş yolu yapıldı. Yürüyüş yolunun yapılmasını olumlu karşılıyoruz güzel bir hizmet ama madem buraya yürüyüş yolu yapılacaktı, önce neden kaldırım yapıldı, yürüyüş yolu yapılması sonradan mı akıllara geldi, kaldırım yapılıp sökülmeden yürüyüş yolu yapılsaydı daha uygun olmaz mıydı dediler.

Vatandaşlar ayrıca Bor Belediyesi tarafından yürüyüş yolunun kenarına dikilen ağaçların ilgisizlik ve bakımsızlıktan kuruduğunu belirterek, “Yürüyüş yolunun kenarına dikilen ağaçların büyük bir çoğunluğu ilgisizlik ve bakımsızlık yüzünden kurudu. Milli servet çöpe gidiyor, bu ağaçlar güzel bir şekilde dikilmiş fakat ilgisizlik ve bakımsızlık yüzünden dikilen ağaçların çok büyük bir kısmı kurumuş, yazık günah. Belediyemizi bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz” dediler.

YORUMLAR (1)

  1. Vatandas diyorki:

    Ona öyle denmez. Niğde Belediyesi ağaç sökümü yapan aracı Bor Belediyesine vermediği için kendi imkanlarıyla taşıdıkları ağaçlar kurudu denir. Kendi eleştirinizi vatandaşın ağzındanmış gibi yazmayı habercilik sanıyorsunuz hâlâ.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL