Dünya Genel Güncel Siyaset Yaşam

BARAN: ÇOK PİS GAZA GELDİM!

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Zara konseri öncesi yaptığı konuşmasında, ‘Çok Pis Gaza Geldim! Bu konserler bize yetmeyecek” diyerek, Cumhurbaşkanlığının tasarruf tedbirlerine uymayan israf konserlerinin devam..

BARAN: ÇOK PİS GAZA GELDİM!

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Zara konseri öncesi yaptığı konuşmasında, ‘Çok Pis Gaza Geldim! Bu konserler bize yetmeyecek” diyerek, Cumhurbaşkanlığının tasarruf tedbirlerine uymayan israf konserlerinin devam edeceği sinyalini verdi.
KAZAYI UMURSAMADILAR!
Geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü Türkiye’yi yasa boğan iki trafik kazası meydana geldi.
Gaziantep’te meydana gelen kazada 2 itfaiye eri, 2 sağlıkçı ve 2 gazeteci şehit oldu, 9 vatandaşımız hayatını kaybetti. Mardin’de meydana gelen kazada ise 20 vatandaşımızı kaybettik. Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, cenaze töreninde gözyaşları içinde yaptığı konuşmasında, acılar paylaştıkça azalır dedi. Bor Belediyesi ise kazanın yaşadığı ertesi gün düzenlenen Zara konserini ertelememesi ise bazı kesimlerin tepkisini çekti.
ÇOK PİS GAZA GELDİM
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, vatandaş 3-5 lira daha ucuz gıda alabilsin diye Tarım Kredi Kooperatifleri Üzerinden yaptığı çalışmalar varken, vatandaşın alım gücünü artırmak adına gece gündüz çalışma yaparken ve hala tasarruf tedbirleri uygulanırken, Ak Partili Belediye olan Bor Belediye Başkanı Serkan Baran’ın düzenlenen konser öncesi yaptığı konuşmasında, “Çok pis gaza geldim! Bu konserler bizi kesmeyecek” diyerek, israf konserlerine devam edeceği sinyali vermesi duyarlı vatandaşlar tarafından tepki gördü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL