Dünya Ekonomi Genel Güncel Yaşam

Aydoğanlar Turizm Araç Filosunu Yeniliyor

Niğde Aydoğanlar Turizm, araç filosunu yeni aldığı son model araçları filosuna katarak yenilemeye devam ediyor. Filoda bulunan 26 yolcu otobüsüne ilaveten 8 tane daha alımı için protokol imzalanırken, alınan 2..

Aydoğanlar Turizm Araç Filosunu Yeniliyor

Niğde Aydoğanlar Turizm, araç filosunu yeni aldığı son model araçları filosuna katarak yenilemeye devam ediyor.

Filoda bulunan 26 yolcu otobüsüne ilaveten 8 tane daha alımı için protokol imzalanırken, alınan 2 tane son model yolcu otobüsünü teslim alarak seferlerine başladı.

Aydoğanlar Turizm sahibi Murat Aydoğan, Aydoğanlar Turizm’de değişimin sürdüğünü, yeni otobüslerinin yolculardan yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Ayrıca Maraton Firmasıyla yapılan protokol çerçevesinde alınan 8 yolcu otobüslerden 2 tanesinin bugün itibarıyla hizmete girdiğini, diğer 6 aracın ise önümüzdeki günlerde hizmete gireceğini ifade etti.

Aydoğan, Aydoğanlar Turizm olarak bir yandan insan kaynağına yatırım yaparken, diğer yandan da otobüslerin yenilenmesine aynı hızla devam ettiklerini dile getirerek, araç filosu içerisinde Mercedes Travego ve Maraton marka otobüs sayısı fazlalaştıkça müşteri memnuniyetinin de arttığını kaydetti.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL