Dünya Genel Güncel Siyaset Yaşam

AK PARTİ REVİZYONA GİDİYOR! 17 İL BAŞKANI DEĞİŞİYOR!

2023 seçimlerinin startının verilmesinin ardından Ak Parti, aralarında Niğde’nin de olduğu 17 ilin il başkanlarını değiştirmeye hazırlanıyor. BAŞKAN ERDOĞAN İŞİ ŞANSA BIRAKMIYOR Ak Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Adalet ve..

AK PARTİ REVİZYONA GİDİYOR! 17 İL BAŞKANI DEĞİŞİYOR!

2023 seçimlerinin startının verilmesinin ardından Ak Parti, aralarında Niğde’nin de olduğu 17 ilin il başkanlarını değiştirmeye hazırlanıyor.
BAŞKAN ERDOĞAN İŞİ ŞANSA BIRAKMIYOR
Ak Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Adalet ve Kalkınma Partisi’ni, 2023 hedeflerine taşıyacak güçlü kadrolar oluşturmak amacıyla 17 ilin il başkanlarının değişeceği önü sürüldü. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhuriyetin 100’üncü yılında gerçekleştirilecek seçim öncesinde, teşkilatlarda yenilemeye gideceği ileri sürülürken, Ak Parti’nin işi şansa bırakmamak ve Cumhur ittifakı ile 2023 hedefine ulaşmak için riskli gördüğü Niğde’nin de aralarında bulunduğu 17 ilde il başkanlarının görevden alınacağı gündemde.
NİĞDE’DE DEĞİŞİM BEKLENTİSİ
Bir süredir Niğde kamuoyunda Ak Parti Niğde İl Başkanlığında da bayrak değişimine gidileceğine yönelik iddialar konuşulurken, Niğde’de bir değişim yapılıp yapılmayacağı, yapılırsa Ak Parti Niğde İl Başkanlığına hangi ismin getirileceği ise merak konusu.
Ak Parti kurmayları, Ak Parti’nin, Cumhuriyetin 100. Yılı olan 2023 için ekonomik, siyasi ve altyapı hedeflerinin olduğu 100’e yakın maddeyi hayata geçirebilmek için dinamik, güçlü teşkilatlarla çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmamak amacıyla revizyona gidileceğine dikkati çektiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL